w sporze ks. Natanka z biskupem Krakowa o rolę masonerii w życiu Kościoła

2k views
Loading media...

 

Rozdział I, liczony od nowa, 

 

ks. Piotr Natanek odkrywa, że św. Józef ma na nazwisko Pośpiech a św. Archanioł Michał ma 8 metrów wysokości.

ks. Piotr Natanek podtrzymuje, że ks. i mason abp Zyciński wyje w Piekle uwiązany na jednym łańcuchu z Mahometem.

Ks. Piotr Natanek uświadamia biskupowi Krakowa oraz wiernym w swojej parafii, że mówi to wszystko językiem literackim.

Mówiąc zaś o nagrodach i korzyściach finansowych na łączną sumę 100 tys. dolarów przyjętych przez biskupa Krakowa od amerykańskich masonów żydowskich ks. Natanek wymienia ich w kazaniu 24 lipca 2011 r. z nazwy i z nazwiska, co wzmacnia w 62 minucie swego kazania pasyjnym zawołaniem: Bądźcie rozważni! Judasz wziął pieniądze i wydał Syna Bożego, ale czy po dokonaniu tej zbrodni był już wolny? 62:05

  

Odnosząc się zaś w sposób bezpośredni do konfliktu personalnego z osobą kard. Dziwisza o ziemię, tzn. grunt Kościelny zagarnięty bez pytania przez biskupa na siostrach zakonnych w Łagiewnikach z przeznaczeniem na budowę Centrum Jana Pawła II, synekurę szykowaną dla żyda Zolla na mocy porozumienia zawartego z żydokomunistami w 1989 r. w Magdalence przez kilku księży upoważnionych do tego niezgodnie z prawem Kościoła przez Episkopat, to niewątpliwie chodzi tu o ukryte finansowanie działań masonerii w Polsce, do czego kard. Dziwisz nieostrożnie się chyba posuwa.

  

Ks. Natanek dotyka tu bardzo bolesnego dla Narodu Polskiego a zarazem niebezpiecznego dla Kościoła przejmowania polskich gruntów, które nigdy nie były pożydowskie, etatów kapelańskich oraz innych materialnych korzyści od ekip rządzących Polską po przewałce w Magdalence w sytuacji, gdy 6 mln Polaków żyje poniżej granicy ubóstwa, a zadłużenie państwa polskiego (wewnętrzne i zagraniczne) przekroczyło już bilion zł. i jest przez rząd Tuska ukrywane tak samo jak w Grecji.

 

  
Jaki jest cel budowy centrum Jana Pawła II - pyta rzeczowo ks. Piotr Natanek i ma przy tym poparcie Kościoła, tzn. szerokich rzesz wiernych, którzy stanowią w jedności z Jezusem Kościół.
Osadzony nieszczęśliwie na tronie biskupa Krakowa i mianowany kardynałem Stasio Dziwisz, niegdyś  prawa ręka biskupa Wojtyły nie będzie mieć lekko przed odejściem na emeryturę także i dlatego, że ks. Natanek mówi głosem ludu i zachęca: niech Kuria się wypowie, co robią jej synowie grabiąc włości Boga.    Donat Lusk
Benedikt XVI  Joseph Kardinal Ratzinger  | Don Stanislao - Stasiu |http://sowa.quicksnake.net/Masonry/w-sporze-ks-Natanka-z-biskupem-Krakowa-o-rol-masonerii-w-yciu-Kocioa-Rozd-I-liczony-od-nowa

MRCTV Reader,

The media are hard at work weaving a web of confusion, misinformation, and conspiracy surrounding the COVID-19 pandemic.

This is why MRCTV, a program of the MRC, exists—to broadcast conservative values, culture, politics, expose media bias, and provide entertainment to new and diverse audiences. But we can’t do it alone. We are part of the only organization purely dedicated to this critical

Donate today to help MRCTV continue to produce videos and commentary that are seen far and wide. $25 a month goes a long way.

And now, thanks to the Coronavirus Aid, Relief, and Economic Security (CARES) Act, you can make up to a $300 gift to the 501(c)(3) non-profit organization of your choice and use it as a tax deduction on your 2020 taxes, even if you take the standard deduction on your returns.

— The MRCTV Team

DONATE

Connect

Sign up for MRCTV Daily newsletter to receive the latest videos and commentary.

 

MRC Merch