Get your bumper sticker now!

Stan David Ligoń: O reakcji rządu RFN na pułapkę kredytową i śmiertelną zarazę.

422 views
Loading media...

Europa dwóch prędkości

EU – zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main

Kategorie:| in Deutschland | RSS

czwartek, 07 lipca 2011

by na wolnym rynku cudzymi ustami skazywać na śmierć: Grecję, Portugalię, Polskę, itd.

  Stan David Ligoń


6. Juli 2011.

W Niemczech EHEC zabrał z tego świata co najmniej 48 osób; o tysiącach zarażonych ludzi, którzy podleczono zaledwie i wypuszczono ze szpitali nafaszerowanych rozmnażającymi się w grubej kiszce zarazkami, na które nie znaleziono jeszcze żadnej trucizny, nie mówi się głośno.

Opozycja nie powołuje w Bundestagu Komisji Macierewicza do spraw zgnojenia rządu przed wyborami, a rząd nie rżnie głupa, który nie czytał nic w gazetach o terrorystach międzynarodowych torpedujących miliardowe  pakiety ratunkowe Unii Europejskiej śmiercionośnymi werdyktami agentur stworzonych tylko i wyłącznie po to, żeby na tzw. wolnym rynku cudzymi ustami skazywać na śmierć: Grecję, Portugalię, Polskę, itd.

Zjednoczona Europa potrzebuje na gwałt własnej agentury, żeby  bez wycierania sobie gęby werdyktami móc ogłosić też kiedyś niewypłacalność Stanów Zjednoczonych, Japonii, Chińskiej Republiki Ludowej i innych mocarstw jądrowych.

Prof. Stan David Ligoń, szef Instytutu Prognoz Politycznych z Frankfurtu nad Menem wita ze zrozumieniem wyznaczenie w tych dniach przez rząd RFN Instytutowi Wirologii Uniwersytetu w Gießen roli narodowego centrum zbierania informacji o mutantach i charakteryzowania ich odporności na antywirusowe środki medyczne.

- Samo tylko zrzucanie winy na hiszpańskie ogórki i cyklistów nie poprawi napiętej sytuacji na Bliskim Wschodzie. Antysemici nie przebierają w środkach, dlatego należy powstrzymać się z kupowaniem w Niemczech przypraw do zupy u muzułmanina z Egiptu a także nie wolno przyjmować chleba z rąk azjatyckiego filantropa, który w odróżnieniu od Sorosa zwyczajowo nie używa papieru toaletowego, bo nie wiadomo, który z nich jest mańkut jak Barak Husain Obama i używa do rytualnego podmywania się prawej ręki – udziela praktycznych porad uczony.

- Homoseksualiści, pederaści i lesbijki a także osoby znajdujące ze zrozumieniem zamiłowanie we wchodzeniu innym bez wazeliny tam, skąd bakterie wychodzą, powinny ograniczyć oddawanie moczu na świeżym powietrzu, bowiem zaraza przenika do wód gruntowych i ujęć wody pitnej w taki sam sposób jak w dawnych wiekach do wiejskich studni.

Gießener Virologie ist neues Nationales Referenzzentrum

Berufung des Instituts für Medizinische Virologie der Universität Gießen durch das Bundesministerium für Gesundheit – Erstes Referenzzentrum in Hessen

Nr. 195 • 6. Juli 2011  http://www.uni-giessen.de/cms/ueber-uns/pressestelle/pm/pm195-11

Link  , in Deutschland  Tagi: EHEC,  St Dawid Ligon

http://ligon.wordpress.com/2011/07/

MRCTV Reader,

The liberal media are terrified of the truth, especially when it leads to uncomfortable questions about their own leftist worldview.

MRCTV is the multimedia division of MRC featuring original content and aggregated videos of the news, people, and events conservatives care about.

MRCTV relies on the support of our loyal readers (and video viewers) to keep providing the news and commentary that matter to the American people, not just stories that prop up the liberal agenda.

Make a donation today. Just $15 a month would make a tremendous impact and enable us to keeping shining the light where the liberal media are afraid to tread.

— The MRCTV Team

DONATE

Connect

Sign up for our MRCTV newsletter to receive the latest news.

Sponsored Links