Stan David Ligoń: O reakcji rządu RFN na pułapkę kredytową i śmiertelną zarazę.

422 views
Loading media...

Europa dwóch prędkości

EU – zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main

Kategorie:| in Deutschland | RSS

czwartek, 07 lipca 2011

by na wolnym rynku cudzymi ustami skazywać na śmierć: Grecję, Portugalię, Polskę, itd.

  Stan David Ligoń


6. Juli 2011.

W Niemczech EHEC zabrał z tego świata co najmniej 48 osób; o tysiącach zarażonych ludzi, którzy podleczono zaledwie i wypuszczono ze szpitali nafaszerowanych rozmnażającymi się w grubej kiszce zarazkami, na które nie znaleziono jeszcze żadnej trucizny, nie mówi się głośno.

Opozycja nie powołuje w Bundestagu Komisji Macierewicza do spraw zgnojenia rządu przed wyborami, a rząd nie rżnie głupa, który nie czytał nic w gazetach o terrorystach międzynarodowych torpedujących miliardowe  pakiety ratunkowe Unii Europejskiej śmiercionośnymi werdyktami agentur stworzonych tylko i wyłącznie po to, żeby na tzw. wolnym rynku cudzymi ustami skazywać na śmierć: Grecję, Portugalię, Polskę, itd.

Zjednoczona Europa potrzebuje na gwałt własnej agentury, żeby  bez wycierania sobie gęby werdyktami móc ogłosić też kiedyś niewypłacalność Stanów Zjednoczonych, Japonii, Chińskiej Republiki Ludowej i innych mocarstw jądrowych.

Prof. Stan David Ligoń, szef Instytutu Prognoz Politycznych z Frankfurtu nad Menem wita ze zrozumieniem wyznaczenie w tych dniach przez rząd RFN Instytutowi Wirologii Uniwersytetu w Gießen roli narodowego centrum zbierania informacji o mutantach i charakteryzowania ich odporności na antywirusowe środki medyczne.

- Samo tylko zrzucanie winy na hiszpańskie ogórki i cyklistów nie poprawi napiętej sytuacji na Bliskim Wschodzie. Antysemici nie przebierają w środkach, dlatego należy powstrzymać się z kupowaniem w Niemczech przypraw do zupy u muzułmanina z Egiptu a także nie wolno przyjmować chleba z rąk azjatyckiego filantropa, który w odróżnieniu od Sorosa zwyczajowo nie używa papieru toaletowego, bo nie wiadomo, który z nich jest mańkut jak Barak Husain Obama i używa do rytualnego podmywania się prawej ręki – udziela praktycznych porad uczony.

- Homoseksualiści, pederaści i lesbijki a także osoby znajdujące ze zrozumieniem zamiłowanie we wchodzeniu innym bez wazeliny tam, skąd bakterie wychodzą, powinny ograniczyć oddawanie moczu na świeżym powietrzu, bowiem zaraza przenika do wód gruntowych i ujęć wody pitnej w taki sam sposób jak w dawnych wiekach do wiejskich studni.

Gießener Virologie ist neues Nationales Referenzzentrum

Berufung des Instituts für Medizinische Virologie der Universität Gießen durch das Bundesministerium für Gesundheit – Erstes Referenzzentrum in Hessen

Nr. 195 • 6. Juli 2011  http://www.uni-giessen.de/cms/ueber-uns/pressestelle/pm/pm195-11

Link  , in Deutschland  Tagi: EHEC,  St Dawid Ligon

http://ligon.wordpress.com/2011/07/

MRCTV Reader,

The media are hard at work weaving a web of confusion, misinformation, and conspiracy surrounding the COVID-19 pandemic.

This is why MRCTV, a program of the MRC, exists—to broadcast conservative values, culture, politics, expose media bias, and provide entertainment to new and diverse audiences. But we can’t do it alone. We are part of the only organization purely dedicated to this critical

Donate today to help MRCTV continue to produce videos and commentary that are seen far and wide. $25 a month goes a long way.

And now, thanks to the Coronavirus Aid, Relief, and Economic Security (CARES) Act, you can make up to a $300 gift to the 501(c)(3) non-profit organization of your choice and use it as a tax deduction on your 2020 taxes, even if you take the standard deduction on your returns.

— The MRCTV Team

DONATE

Connect

Sign up for MRCTV Daily newsletter to receive the latest videos and commentary.

MRC Merch